Відбулася робоча зустріч ректора Західноукраїнського національного університету Оксани Десятнюк, голови вченої ради Андрія Крисоватого та ректора Нідерландської бізнес-академії Яна ван Звітена.

Оксана Миронівна зазначила: «Наша кооперація в освітній та науковій сферах – це можливість переймати міжнародний досвід та застосовувати його на практиці».

Під час спілкування колеги зосередили увагу на організації міжкультурної комунікації між викладачами та студентами Нідерландів й України, проведенні наукових досліджень, якості реалізації освітніх програм.

«Ми прагнемо розширювати горизонти співпраці та впроваджувати новітні методи викладання, обмінюватися сучасними знаннями й досвідом», – сказав Андрій Ігорович.

У зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, директор навчально-наукового інституту комунікацій Оксана Коваль.