У класичному університеті Тернополя відбулося підписання меморандуму про партнерство та співпрацю між Західноукраїнським національним університетом й Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області.
Метою співпраці є консолідація зусиль, спрямованих на вдосконалення механізмів захисту інтересів особи, суспільства і держави, запобігання порушенням прав людини, формування високого рівня правової культури у суспільстві.
Ректор Оксана Десятнюк, вітаючи присутніх, зазначила: «Ми, освітяни, розуміємо як важливо підтримувати наших громадян та ділитися досвідом. Ми зможемо підвищити кваліфікацію фахівців, які працюють на благо України!»
У ході зустрічі сторони домовилися про спільну розробку освітніх програм; організацію лекцій, семінарів, дискусійних платформ та тренінгів; обмін публікаціями; реалізацію національних та міжнародних ініціатив.
«Західноукраїнський національний університет – провідний заклад вищої освіти. Раді, що маємо можливість співпрацювати та переймати досвід у кращих практиків, опановувати навички переговорів. Вірю, що партнерство буде результативним», – сказав начальник ГУНП в Запорізькій області Артем Кисько.
Артем Іванович розповів про нагальні проблеми, з якими щодня мають справу працівники поліції прифронтових міст, подякував ректору ЗУНУ та усьому колективу за підтримку ініціативи проведення двотижневих тренінгів «Психологічні особливості кризових перемовин поліцейських в екстремальних умовах служби».
Координатором співпраці є навчально-науковий інститут комунікацій ЗУНУ.
До заходу долучилися директор ННІК Оксана Коваль, її заступник Марія Шестерняк, директор школи професійного розвитку «АКМЕ» Марія Бригадир, координатор з міжнародної діяльності ННІК Анастасія Мартиневич, фахівець ННІК Діана Бойко та працівники поліції ГУНП в Запорізькій області.
Наше партнерство – це взаємодопомога та кооперація у боротьбі з російським агресором.
Віримо, що перемога за нами!
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031696_299a6464.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031476_299a6334.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031511_299a6361.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031490_299a6348.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031499_299a6366.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031552_299a6388.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031549_299a6396.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031617_299a6397.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031550_299a6410.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031692_299a6463.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031704_299a6458.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031624_299a6418.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031595_299a6415-scaled.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031620_299a6411-scaled.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031710_299a6497.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702031671_299a6523.jpg)