Відповідно до стратегії міжнародної діяльності Західноукраїнського національного університету, колектив навчально-наукового інституту комунікацій продовжує відкривати нові напрями міжнародної співпраці, зміцнювати свої позиції на національному рівні та міжнародній арені у сфері перемовин, медіації та культури толерантної соціальної взаємодії.

З метою запровадження новітніх підходів до створення єдиного європейського наукового простору досліджень, освіти та інновацій у класичному університеті Тернополя відбулося підписання договору про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та компанією з дослідження і практики перемовин, фасилітації, лідерства та впливу Assertive Group (Швейцарія).

Ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк та генеральний директор «Assertive Group» Стів Албан Тінео, у межах підписаного документу домовилися про співпрацю у таких напрямах: взаємодію у процесі проведення наукових досліджень, міжкультурної наукової комунікації, залучення швейцарських практиків та гостьових лекторів до викладання на освітній програмі «Психологія перемовин та медіація», участь у міжнародних грантових проєктах, програмах стажувань, реалізації спільних програм, проведенні практико-орієнтованих шкіл, конференцій, організації навчальних майданчиків у сфері перемовин, медіації та лідерства.

До заходу долучилися проректорка з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, начальниця відділу міжнародних зв’язків Юлія Войтишин, директорка навчально-наукового інституту комунікацій Оксана Коваль, виконавча директорка компанії «Assertive Group» Соня Грімм, заступниця директорки ННІК Марія Шестерняк, директорка школи міжнародного співробітництва ННІК Вікторія Іванюк, координаторка з міжнародної діяльності ННІК Анастасія Мартиневич.

Вітаючи присутніх, ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк зазначила:

“Західноукраїнський національний університет відкритий до співпраці із іноземними партнерами. Нам важливо інтегруватися в міжнародний науковий , освітній та культурний простір. Результативна співпраця між нами – це нові можливості для наших студентів та професорсько-викладацького колективу.”

Генеральний директор «Assertive Group» Стів Албан Тінео висловив захоплення мужністю українців у час війни й запевнив у тому, що співпраця буде результативною й корисною для студентів та викладачів університету: «Мені приємно, що сьогодні ми розпочинаємо співпрацювати з провідним університетом України. Наша ціль – партнерство у різних сферах, і я переконаний, що саме з колективом класичного університету Тернополя ми це зробимо!»

На завершення зустрічі сторони висловили сподівання щодо результативної співпраці, яка надасть широкі можливості вільного обговорення актуальної проблематики у сфері перемовин, медіації та лідерства та створить новий суттєвий імпульс розвитку співробітництва між нашими установами задля миробудування в Україні та світі.