13-14 жовтня 2023 у межах роботи школи перемовин та медіації навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету відбудуться практичні воркшопи з медіаційних процедур для студентів освітньо-професійної програми «Психологія перемовин та медіація».

Лектор – ректор Нідерландської бізнес-академії, голова правління Нідерландського фонду якості для медіаторів SKM, президент Федерації медіаторів Нідерландів, директор школи перемовин та медіації навчально-наукового інституту комунікацій, почесний професор ЗУНУ Ян ван Звітен.

Студенти матимуть змогу пройти медіаційну процедуру від початку до кінця, зокрема: повправлятися у майстеності розв’язання реальних кейсів з практики лектора, визначити критерії та алгоритм аналізу справ на медіабельність, пропрацювати усі етапи медіації, навчитися складати медіаційні угоди тощо.

Отримаймо нові знання і навички від найкращих експертів світу!