Шановні студенти, викладачі, бізнесмени та усі, хто цікавиться практикою бізнес-перемовин!

13 жовтня 2023 року о 17:00 год школа перемовин та медіації навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету запрошує всіх охочих долучитися до унікального українського клубу перемовин під керівництвом відомого експерта у галузі перемовин, автора інноваційного практичного інструментарію «Negotiation Cards», засновника та директора Клубу перемовин у Великій Британії «The Negotiation Club» Філіпа Брауна.

Участь у клубі дасть можливість учасникам покращити свої навички ведення перемовин, включаючи вміння аналізувати складні ситуації, ефективно спілкуватися, керувати конфліктами та знаходити креативні рішення.

Для участь потрібно обов’язково заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwvc-mvqTkoG9CdKqyzhiiCdpxlVGeHGfvr#/registration

Координатор клубу від ЗУНУ – Анастасія Мартиневич, координаторка з міжнародної діяльності навчально-наукового інституту комунікацій.

За додатковою інформацією звертайтеся: nnic@wunu.edu.ua