У межах Четвертої Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way», що проходить на базі навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету спільно з Нідерландською бізнес-академією 14, 15 та 16 вересня 2023 р. відбудуться практикуми з кризових перемовин від швейцарського експерта Стівена Албана Тінео.

Пан Тінео має понад 20-річний досвід радника та довіреного учасника перемовин для багатьох найвпливовіших лідерів у сфері міжнародних відносин, політики. Він очолював і консультував команди з перемовин і врегулювання кризових ситуацій у багатьох країнах.

Учасники матимуть змогу дослідити власні риси та індивідуальні психологічні властивості особистості й виробити свій стиль ведення кризових перемовин завдяки розробленої спікером навчальної програми KYF© Know Yourself First, яка включає широкий спектр інструментарію з розвитку особистості, емоційного самовираження, посередництва, перемовин та вирішення конфліктів у кризових ситуаціях.