У межах проведення П’ятого Міжнародного тижня у класичному університеті Тернополя на базі навчально-наукового інституту комунікацій 6 вересня 2023 року стартує Четверта Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way».

Тема Четвертої школи буде присвячена кризовим перемовинам. Проєкт спрямований на підвищення рівня компетентності у сфері ведення кризових перемовин з метою формування професійної культури нової генерації висококласних фахівців.

Університетом-співорганізатором виступить партнер ННІК – Нідерландська бізнес-академія.

Цільова аудиторія – студенти освітньої програми «Психологія перемовин та медіація», психологи, працівники правоохоронних органів й усі, кого цікавить тема кризових перемовин.

Заняття проводитимуть українські, нідерландські, американські, швейцарські, польські фахівці з багаторічним досвідом досліджень та практики кризових перемовин в екстремальних ситуаціях.

Модеруватиме захід директорка навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ Оксана Коваль.

4-та Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way» проходитиме дистанційно з використанням сучасних онлайн-платформ.

Робочі мови школи – англійська, українська та польська (із забезпеченням професійного перекладу від української сторони).

Усі учасники отримають сертифікати про міжнародне стажування обсягом 30 годин.

Участь безкоштовна.

Усі охочі можуть зареєструватися за посиланням:

Дедлайн подання аплікацій – 05 вересня 2022 року.

Обирайте свій шлях професійного росту та особистісного розвитку разом з нами!