Шановні студенти, викладачі, бізнесмени та усі, хто цікавиться практикою бізнес-перемовин!

5 вересня о 12:00 год у межах проведення П’ятого Міжнародного тижня у ЗУНУ навчально-науковий інститут комунікацій класичного університету Тернополя запрошує вас на відкриття унікального українського клубу перемовин під керівництвом відомого експерта у галузі перемовин, автора інноваційного практичного інструментарію «Negotiation Cards», засновника та директора Клубу перемовин у Великій Британії «The Negotiation Club» Філіпа Брауна. Координуватиме роботу Анастасія Мартиневич.

Український клуб перемовин слугуватиме відкритою платформою для практики та досліджень різних моделей та стилів ведення перемовин на базі школи перемовин та медіації ННІК ЗУНУ задля сприяння розвитку навичок ведення успішних бізнес-перемовин та надання можливості практикування їх у колі однодумців. Участь у клубі дасть можливість учасникам покращити свої навички ведення перемовин, включаючи вміння аналізувати складні ситуації, ефективно спілкуватися, керувати конфліктами та знаходити креативні рішення.

Учасниками українського клубу перемовин можуть бути студенти магістерської програми ЗУНУ «Психологія перемовин та медіація», інших суміжних програм, факультетів, університетів України, викладачі, фахівці бізнес-сфери та усі, кого цікавить практика ведення перемовин.

Переваги участі у клубі перемовин:

Авторська методика. Ми пропонуємо вам унікальний підхід до навчання переговорних навичок, який базується на реальних сценаріях бізнес-перемовин.

Гнучкий графік. Ви можете вправлятися з «Negotiation Cards» у зручний для вас час та темп, що дозволить вам поєднувати навчання з вашою основною діяльністю.

Практичний досвід. Після тренувань з картками ви матимете можливість демонструвати свій прогрес на зустрічах клубу та отримувати цінний фідбек від експертів та однодумців.

Ми запрошуємо усіх зацікавлених приєднатися до нашої спільноти, де ви зможете розвивати свої навички ведення перемовин разом з однодумцями та професіоналами. Незалежно від вашого досвіду в цій галузі, український клуб перемовин є ідеальним місцем для вдосконалення ваших навичок та розширення професійного пізнання.

У перспективі розвитку українського клубу перемовин є започаткування міжнародних змагань з перемовин серед студентів та практиків з метою моделювання, оцінки та відточення навичок ведення перемовин учасників у конкурентному середовищі, створення професійного комюніті перемовників та експертів з перемовин, членство в клубі перемовин, інтервізійні та супервізійні зустрічі.

Щоб долучитися, вам потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSd0fa8gsCjZ9q…/viewform

Станьте частиною динамічної спільноти, яка прагне до вдосконалення своїх здібностей у сфері бізнес-перемовин!