З 30 серпня по 2 вересня 2023 року навчально-науковий інститут комунікацій класичного університету Тернополя запрошує студентів освітньої програми «Психологія перемовин та медіація» взяти участь у тренінгу «Перемовини та медіація. Kick Off – 2023».

Тренер – ректор Нідерландської бізнес-академії, президент Міжнародної асоціації медіаторів, директор Школи перемовин та медіації, почесний професор Західноукраїнського національного університету Ян ван Звітен.

Студенти матимуть змогу ознайомитися з особливостями організації та практикування роботи перемовників та медіаторів у країнах Європейського Союзу, пізнати свої сильні та слабкі сторони через самодослідження й самопізнання у програмі селф-діскавері.

Передбачається надзвичайно цікавий формат тренінгу з інноваційними формами взаємодії «викладач-студент» на основі ключових принципів андрагогіки, що забезпечить формування міцної команди, сприятиме швидкій адаптації та професійній ідентифікації майбутніх фахівців.