Студенти освітньої програми «Психологія перемовин та медіація» навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету Євгенія Капалкіна та Євген Ісмаїл пройшли другий відбірковий тур на участь у Школі молодого дипломата «The young diplomat school – 2023» у Гаазі (Нідерланди).

У головному відбірковому турі, який відбувався у перших числах травня, від України перемогла студентка ПСПм-11 Ірина Капалкіна.

Вже у серпні упродовж десяти днів учасники школи матимуть змогу спробувати свої сили у конкурсах з ведення міжнародних перемовин, конференціях, воркшопах, відвідають Міжнародний суд ООН у Палаці миру, Міжнародний кримінальний суд та посольства у Гаазі, розширять свою міжнародну мережу через спільноту Young Diplomat за допомогою мережевих сесій і відпрацюють навички у дипломатичній симуляції та інших практичних завданнях.

Президент «The young diplomat school – 2023» Ганс ван ден Берг, спілкуючись із директоркою навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ Оксаною Коваль, наголосив на актуальності грамотного і гнучкого ведення дипломатичних перемовин та заохотив подавати заявки на цей конкурс у подальшому.

Щиро сподіваємося на подальшу тісну співпрацю з паном ван ден Бергом та залучення студентів освітньої програми «Психологія перемовин та медіація» до світової мережі професійної спільноти у галузі дипломатичних перемовин.

Від admin