26-27 травня 2023 року відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий та політичний виміри», яку організовує колектив навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету спільно із Національною спілкою посередництва і примирення та Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області.

У заході беруть участь науковці із 60 університетів й організацій із 25 країн світу.

Конференція передбачає роботу 4 науково-практичних платформ: міжнародне партнерство та комунікації в сучасному глобалізованому світі; теорія та практика ведення політичних, дипломатичних, торгівельних і кризових перемовин; інститут медіації: українські реалії та зарубіжний досвід; психологічні та правові засади культури толерантної взаємодії.

За підсумками обговорення буде видано збірник тез та колективну монографію.

Усіх учасників запрошуємо до публікації!

Програма конференції