28 квітня о 15:00 год студенти освітньої програми «Психологія перемовин та медіація» матимуть змогу перейняти практичний досвід ведення кризових перемовин у надзвичайних ситуаціях від заступниці начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Головного управління ДСНС України у Тернопільській області Наталії Гесюк.

Пані Наталія за освітою психолог, психотерапевт у напрямі позитивної психотерапії.

Під час заняття будемо говорити про особливості роботи з агресивно налаштованим натовпом, формування комунікаційної компетенції під час конфліктної ситуації, феномен емоційного зараження від безпосередніх жертв екстремальної ситуації, першу психологічну допомогу при гострих стресових ситуаціях, work-life balance, обговоримо те, як повідомити про смерть родичам загиблої особи.

Переконані, що цей воркшоп стане чудовою нагодою для студентів групи ПСПм-11 щодо опанування новими знаннями та вдосконалення комунікативних навичок, які є ключовими компонентами у формуванні їх професіоналізму у царині перемовин та медіації.