Активно і захоплююче пройшов тиждень дуальної освіти у школі №14 ім. Богдана Лепкого, де  учасники дуальної світи на базі ПС (ННІК) ЗУНУ мали можливість застосувати отримані під час теоретичного навчання знання та здобути практичні навички у роботі з учасниками освітнього процесу загальноосвітнього закладу.

Працюючи з учнями у форматі міні-тренінгів «Страх – твій страж», «Шкідливі звички в житті людини», «Відповідальність за власні вчинки», «Емоційний інтелект» тощо, майбутні психологи та соціальні працівники відточувати свою професійну майстерність та здобували індивідуальний досвід.

Проведена робота отримала не лише позитивне схвалення з боку адміністрації та вчителів закладу, а й від самих учасників заходів, котрі щиро вислювлювали свою вдячність позитивними емоціями і неодноразовим запрошенням до подальших зустрічей.

Продовжуємо працювати…

#Західноукраїнський_національний_університет