Дуальна освіта на базі ПС (ННІК) ЗУНУ продовжується.

Так сьогодні, за запитом студентів, відбулась онлайн-зустріч на тему «Знайомство зі світом Гештальт терапії» з кандидатом педагогічних наук, доцентом, практикуючою психотерапевткою (гештальт терапія), коуч-тренером, авторкою семи психологічних ігор та метафоричних карт – Вікторією Муромець.

Спікер ознайомила учасників з основними цілями Гештальт терапії, ключовими поняттями гештальту, найпоширенішими запитами клієнтів в межах цієї психотерапевтичної процедури та з метою кращого пізнання свого внутрішнього світу, провела вправу «Антикварний магазин».

На завершення тренер обґрунтувала стратегію роботи над собою в напрямку досягнення вершин Гештальт терапії і порекомендувала для цього необхідну літературу.

Щиро вдячні усім учасникам цієї зустрічі!

#Західноукраїнський_національний_університет
#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ