У рамках роботи Школи міжнародних комунікацій ННІК ЗУНУ відбулося перше заняття Sprachclub з Markus Peuser.

Студенти Західноукраїнського національного університету поспілкуватися з Маркусом Пойсером німецькою мовою.

Маємо вже позитивні відгуки: “Сьогодні я мав чудову можливість взяти участь у новоствореному “Speaking club” та поспілкуватися з надзвичайно цікавою людиною і носієм німецької мови – Маркусом. Хоча вивчаю цю мову лише з вересня, мені вдалося зрозуміти багато, і, навіть, деякі жарти.

Зустріч пройшла дуже динамічно. Ми поділилися особливостями зимових свят у Німеччині й Україні та дізналися трохи більше один про одного.

Щиро вдячний організаторам та учасникам за таку дружню атмосферу (студент першого курсу спеціальності “Бізнес комунікації та переклад” Максим Гусак )”;

“Мені дуже сподобалося. Я буду чекати наступного заняття (Максим Корнят, студент третього курсу факультету фінансів).

“Наступне заняття в січні!

Danke schön lieber Markus Peuser!

#школа_міжнародних_комунікацій_ННІК
#кафедра_іноземних_мов_та_ІКТ_ЗУНУ