Поки всі відпочивають, ми, Навчально-Науковий Інститут Комунікацій, працюємо)

Вивчаємо медіацію динамічно та продуктивно разом з ректором Нідерландської бізнес-академії, президентом Міжнародної Асоціації медіації, медіатором, коучем, тренером професором Яном ван Звітенем Jan van Zwieten та ко-тренером, медіаторкою, яка спеціалізується на сімейних, судових та кримінальних справах, доценткою, тренеркою та коучем Нідерландської бізнес-академії Геою ван Кломпенбург Gea van Klompenburg.

4-годинна лекція пройшла на одному диханні. Учасники натхненні новими знаннями, трохи втомлені, але щасливі)

♨️ Неймовірна вдячність тренерам!
♨️ Ви неперевершені!

✅ Цікава невимушена подача матеріалу,
✅ практичні кейси,
✅ постійне закріплення,
✅ спроби на практиці власних навичок і талантів у рольових ситуаціях – це направду дуже захоплює!

💯 Окрема вдячність за домашні завдання – розбір запису відео-медіації психолога й медіатора світового рівня Ларрі Фонга.

Далі буде і буде ще цікавіше)

#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ
#Школа_перемовин_ННІК_ЗУНУ