Жваво, продуктивно, динамічно дискутували про лідерів та лідерство студенти освітньо-наукової програми «Перемовини та врегулювання конфліктів» під час лідерської гри від Джона Максвелла.

Модерував захід Ігор Ревега – сертифікований коуч та спікер команди Джона Максвелла, власник Академії Лідерства, засновник школи раннього розвитку «Смартум».

Лідерська гра від Джона Максвелла – це комплексна гра, ціль якої допомагати лідерам та організаціям розкрити свої сильні сторони, у ході якої учасники можуть краще вивчити один одного, зрозуміти основні лідерські принципи та цінності шляхом ведення дискусій.

У фокусі дискусії були такі питання:

– Лідер як майстер впливу, лідерство як феномен.
– Як впливати на людей за допомогою своїх здібностей, вміння чи інших ресурсів?
– Бути лідером – розкрити свої сильні сторони, чи подолати слабкі?
– Час – це потужний ресурс чи «пісок крізь пальці», чи можна керувати часом?
– Чітке стратегічне планування чи стратегічна гнучкість – де перевага?
– Даючи людям те, що вони хочуть, ти швидше отримаєш те, чого хочеш ти: чи справедлива теза?
– Бути правим чи бути щасливим – що важливіше? Або про силу емоційного інтелекту.

Група перемовників у надзвичайному захопленні від отриманих у процесі гри навичок, від можливості глибокого занурення в дискусію, самоаналізу, самоусвідомлення та пізнання учасників.

Було надзвичайно ресурсно та цінно.

#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ
#Школа_перемовин_ННІК_ЗУНУ