Нові віхи міжнародної співпраці навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ!
Навчально-Науковий Інститут Комунікацій🇺🇦🇸🇮

Цього разу Словенія.

Днями відбулася офіційна онлайн зустріч науковців Західноукраїнського національного університету з представниками Люблянської бізнес-школи.

На зустрічі були присутні:👩‍🎓проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк, 👩‍🎓ініціатор зустрічі – директор навчально-наукового інституту комунікацій, член EUMMAS Оксана Коваль, 👩‍🎓директор Школи міжнародних комунікацій ННІК Ольга Царик,👩‍🎓декан Люблянської бізнес-школи, президент Жіночого форуму EUMMAS Лідія Вайс, 👩‍🎓заступник декана Люблянської бізнес-школи Катаріна Ашкерц Задравец.

Сторони спілкувалися про обмін досвідом у галузі міжкультурних комунікацій, перемовин та медіації у сфері бізнесу, реалізації спільних проєктів, кооперації у грантових програмах, програмах студентського обміну тощо.

Домовилися про підписання угоди між освітніми установами, вступ ЗУНУ до Міжнародного академічного консрціуму EUMMAS (EAC) European Marketing and Management Association, який на даний момент включає 21 університет зі Сполучених Штатів Америки, Грузії, Словенії, Фінляндії, України, Литви, Сербії, Румунії, Потругалії, Туреччини, Франції, ОАЕ, Кіпру, Болгарії, Польщі, Північної Македонії тощо,

🎯а також про участь у спільних грантових проєктах.💯

Далі буде) 💪💪💪
ННІК набирає обертів)