Відповідно до виконання програми державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби щодо підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на базі Західноукраїнського національного університету у період з 12 по 18 вересня 2024 року буде проведена тренінгова програма «Ведення перемовин та медіація».

Метою цієї програми є підвищення професійних компетенцій державних службовців у сфері переговорного процесу та медіації. Програма тренінгів передбачає інтерактивні заняття, практичні кейси та моделювання реальних ситуацій, що дозволить учасникам не лише засвоїти теоретичні основи, а й відпрацювати їх у практичному застосуванні. Тематичні модулі будуть спрямовані на такі ключові аспекти, як:

Стратегії ведення переговорів та досягнення компромісів;

Техніки управління конфліктами та запобігання ескалації суперечок;

Основи медіації як інструменту розв’язання конфліктних ситуацій;

Психологічні аспекти комунікацій у переговорах.

Програма реалізуватиметься навчально-науковим центром комунікацій Західноукраїнського національного університету, який спеціалізується на підготовці фахівців у сфері ефективних комунікацій та переговорних процесів.

Базовими спікерами виступлять працівники ЗУНУ, зокрема:

Оксана Коваль – керівник програми, директор навчально-наукового центру комунікацій ЗУНУ, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи, психоконсультант, дійсний член Міжнародної асоціації дослідження та практики перемовин INTRA (Україна);

Андрій Гірняк – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ (Україна)

Марія Бригадир – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ, психотерапевт (Україна).

Особливою перевагою програми є залучення до навчального процесу провідних українських та іноземних експертів у сфері перемовин та медіації. Тренери мають значний досвід практичної роботи та наукової діяльності як в Україні, так і за кордоном, що дозволяє забезпечити різноманітність підходів до викладання матеріалу та охоплення міжнародного досвіду. Серед запрошених фахівців:

Ян ван Звітен – ректор Нідерландської бізнес-академії, президент Міжнародної асоціації медіації (Нідерланди), почесний професор Західноукраїнського національного університету Ян ван Звітен;

Стів Албан Тінео – генеральний директор «Assertive Group» – компанії з дослідження і практики перемовин, фасилітації, лідерства та впливу (Швейцарія);

Седрік Швейцер – генеральний директор «Chrabieh & Schweizer Consultancy», екскерівник відділу кадрових операцій Міжнародного Комітету Червоного Хреста, колишній голова польового офісу МКЧХ у Ємені, співзасновник і президент Фонду HUDNA (Швейцарія);

Оксана Тесля – провідний український експерт у галузі перемовин та врегулювання конфліктів, сімейний медіатор, адвокат (Україна).

Щиро сподіваємося, що отримані впродовж тренінгів знання та навички будуть корисними слухачам.