Відбулася робоча зустріч ректора Західноукраїнського національного університету Оксани Десятнюк, голови вченої ради Андрія Крисоватого та ректора Нідерландської бізнес-академії Яна ван Звітена.
Оксана Миронівна зазначила: «Наша кооперація в освітній та науковій сферах – це можливість переймати міжнародний досвід та застосовувати його на практиці».
Під час спілкування колеги зосередили увагу на організації міжкультурної комунікації між викладачами та студентами Нідерландів й України, проведенні наукових досліджень, якості реалізації освітніх програм.
«Ми прагнемо розширювати горизонти співпраці та впроваджувати новітні методи викладання, обмінюватися сучасними знаннями й досвідом», – сказав Андрій Ігорович.
У зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Островерхов, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляна Коруц, директор навчально-наукового інституту комунікацій Оксана Коваль.
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702489965_2x6a9270.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702489922_2x6a9265.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702489995_2x6a9320.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702489986_2x6a9312.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702489952_2x6a9309.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702489994_2x6a9349.jpg)