Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулося підписання договору про співпрацю між класичним університетом Тернополя та Клубом перемовин Вест Мідлендс (Велика Британія).
У зустрічі взяли участь ректор Андрій Крисоватий, проректорка з науково-педагогічної діяльності Оксана Десятнюк, директорка навчально-наукового інституту комунікацій Оксана Коваль та начальниця відділу міжнародних зв’язків Уляна Коруц.
Ректор ЗУНУ заначив:
«Ми разом із світовою освітянською спільнотою об’єднуємо свої наукові зусилля, аби сприяти підготовці висококваліфікованих спеціалістів освітньої програми «Перемовини та медіація».
Переконані, що наше партнерство – це міжкультурні комунікації, проведення спільних наукових заходів, конференцій, реалізація проєктів, кооперація в освітній діяльності».
Директор Клубу перемовин Вест Мідлендс Філіп Дуглас Браун висловив захоплення мужністю українців у час війни й запевнив у тому, що співпраця буде результативною й корисною для студентів.
Підписання договору також передбачає створення практичних майданчиків для розвитку навичок ведення перемовин, проведення спільних практико-орієнтованих заходів, конференцій, турнірів, організація майданчиків для стажування викладачів та студентів тощо.
Разом – ми велика сила!
https://www.wunu.edu.ua/news/22987-spvpracja-z-klubom-peremovin-vest-mdlends.html
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-bo4l9lJXxZI0-1024x683.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-3FZPyKtfHf0c-1024x683.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-7FSCDgjU1oua-1024x683.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-KS6Qf6FqQsua-1024x683.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-xmHbKyRsWkoUDST-1024x683.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-jGj0adW9ubgQ-1024x683.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-t78LcBfTccb-1024x683.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-WGhARwFIeNZM-1024x683.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-LcMGWoH3XToAKZd.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-rfDERK7s6sTsJA-1024x683.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/imgonline-com-ua-Compressed-GU7BdOJX8gKh-1024x683.jpg)
#Західноукраїнський_національний_університет
#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ
#Програма_двох_дипломів
#Психолгогія_перемовин_та_медіація
#Переговори
#Медіація