✅Сьогодні на засіданні вченої ради ЗУНУ ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий разом із начальником управління освіти і науки Ольгою Хомою підписали меморандум про співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

🎯Співпраця Сторін відбуватиметься безпосередньо на рівні Навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ та Управління освіти і науки Тернопільської ОДА.

✅Партнерство вбачаємо у спільній розробці та обміні навчальними програмами, публікаціями, звітами, організацією лекцій, семінарів, дискусійних платформ, тренінгів підвищення психолого-педагогічної кваліфікації вчителів ЗОШ та викладачів ЗВО.

❤Сердечна вдячність пані Ользі Хомі за згоду співробітництва та щире спілкування.