Упродовж грудня 2021 року по квітень 2022 року у навчально-науковому інституті комунікацій викладачі Західноукраїнського національного університету опановували ненасильницьку культуру діалогу разом з ректором Нідерландської бізнес-академії, президентом Міжнародної Асоціації медіації, практикуючим медіатором, коучем, тренером, професором Яном ван Звітенем та викладачами НЛБА. Міжнародне стажування відбувалося за програмою «Медіація. Базовий курс».

Учасники вивчали досвід найкращих європейських миротворчих практик у системі медіації, базові навички медіатора, структуру проведення медіації, техніки формулювання питань, класифікацію медіаційних процедур тощо. Загалом стажування – це програма теоретичного навчання та практики, у тому числі симуляцій процесу медіації, рольових вправ, роботи у групах, ситуативних кейсів, розбору відео-медіацій практиків світового рівня.

Ректор Нідерландської бізнес-академії разом з директоркою навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ Оксаною Коваль вручили сертифікати про міжнародне стажування, облікованим терміном навчального часу 60 год.

Надалі слухачі за бажанням можуть продовжити курс та спробувати скласти іспит на сертифікат медіатора.

#Західноукраїнський_національний_університет
#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ