АПВШУ продовжує традицію співпраці між різними ЗВО України. Члени асоціації не лише обмінюються досвідом функціонування та розвитку психологічних служб своїх університетів, а й проводять заходи, які об’єднують учасників освітнього процесу закладів вищої освіти з усіх куточків країни.
Так, днями відбулася чергова зустіч в такому форматі.

Керівник психологічної служби Західноукраїнського національного університету (ННІК) Тетяна Надвинична разом з колегами та студентами з Тернополя, Сум, Полтави, Миколаєва обговорювали надзвичайно актуальну та важливу на сьогодні тему: «Синдром інформаційної втомлюваності».

Учасники мали можливість поділитися знаннями щодо цього небезпечного для психічного здоров`я явища та поділитися власним досвідом подолання його наслідків.

Щиро дякуємо усім учасникам та особливо модератору зустрічі, фахівцю психологічної служби СДУ, члену правління АПВШУ Людмилі Колісник за цікавий та корисний досвід!

#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ
#Школа_перемовин_ННІК_ЗУНУ