Навчальний план освітньо-наукової програми «Перемовини та врегулювання конфліктів» дуже насичений. Різні види перемовин, управління проєктами, фахова англійська мова, пропедевтика психіатрії, екстремальна та кризова психологія, зовнішня політика України, діловий етикет та протокол, правове регулювання перемовин – далеко не весь перелік дисциплін, що вивчатимуть студенти групи ПСПм-11. Окрім цього, у рамках вивчення програми заплановано проведення додаткових тренінгів.

Тож, днями окрім комунікативних технік психологічного айкідо студенти, майбутні перемовники, опановували навички самооборони. Контролювати соє тіло та емоції, навчитися правильно і швидко оцінювати ситуацію, вивчити звільнення від захватів, правильну атаку і грамотний захист студенти групи ПСПм-11 матимуть змогу впродовж додаткового навчального тренінгу із самооборони.

Мистецтву самозахисту їх успішно навчає директор навчально-наукового центрy студентського спорту, заслужений тренер України, майстер спорту України Циквас Роман Станіславович.

#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ
#Школа_перемовин_ННІК_ЗУНУ