Четвертий день ІІІ Міжнародної Школи світових освітніх практик “New Way” був дуже насичений.
Надзвичайні емоції, навіть сльози, бо ми розглядали вкрай важкі теми.

💥 Навички ведення переговорів для військових. Особистий досвід від Джона Ф. ВОРТОНА – генерал-майора, офіцера аармії США у відставці, керівника Національного центру міських операцій (США)
💥 Ведення перемовин в умовах війни. Брифінг від Гарі ТАБАХА Gary Tabach – американського військового, капітана 1-го рангу ВМС США (США)
💥 Стратегії ведення військових переговорів. Історичний аналіз зробив Френк ЛЕДВІДЖ – доктор філософії, старший науковий співробітник, старший викладач військової стратегії та права в Портсмутській бізнес-школі Портсмутського університету (Велика Британія).

Автор кількох книг-бестселерів про сучасні воєнні конфлікти, зокрема «Losing Small Wars» (Yale 2011/18), «Investment in Blood» (Yale 2013), «Rebel Law» (2018) та «Aerial Warfare, a Very Short uvod» (OUP 2020).

І завершили більш легшими для сприйняття, але не менш корисними темами.

Дуже цікавою була тема про навички емоційного інтелекту в перемовинах та медіації. Спікер Кевін МАКГУРТІ – PhD з психології, викладач, корпоративний тренер, ад’юнкт-професор, тренер з емоційного інтелекту та лідерства (США).

Новий формат живої бібліотеки представили тернопільські викладачі на тему “Базові психологічні компетенції перемовника та медіатора”

Книга 1. Конфлікт: проблема чи ресурс.

Марія БРИГАДИР Maria Brygadyr – к. псих. н., доцент кафедри психології та соціальної роботи, директор Школи професійного розвитку «АКМЕ» ЗУНУ (Україна)

Книга 2. Мистецтво комунікації.

Оксана КОВАЛЬ Oksana Koval – директор навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ, к.пед.н., доцент (Україна)

Книга 3. Уміння слухати і чути.

Марія КОРМАН Марія Корман – к.іст.н., доцент, бізнес-тренер, провідний спеціаліст Школи професійного розвитку «АКМЕ» ЗУНУ (Україна)

Книга 4. Резильєнтність перемовника та медіатора.

Олександра НІЗДРАНЬ Oleksandra Nizdran – к. псих. н., доцент кафедри клінічної психології Українського католицького університету (Україна)

💥 Було досить пізнавально, цікаво й корисно. Фідбек учасників дуже позитивний.

💥 Загалом досить складний видався день, нестабільний інтернет, непідвладна моментами техніка, велика різниця у часі зі спікерами зі Штатів й, попри те, це був найемоційніший день, дуже глибока інформація, неймовірні емоції та справжнє єднання багатьох народів у цінностях, підтримці, розумінні і непереборному бажанні розвиватися.

Відрадно, що усіх цих людей об’єднує миротворчість, відчуття об’єднаної спільноти заради перемоги правди над несправедливістю, миру над війною, слова над зброєю.

💥 Міжнародна Школа світових освітніх практик “New Way” – це направду школа добра, світлих емоцій, щирої дружби та міцного єднання.

💥 Тримаймося разом. З Божою допомогою маємо вистояти.

#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ
#Психологія_перемовин_та_медіація