💥💥💥Ми це зробили!!!

Гідно і гордо!

🚀 Освітньо-професійну програму “Психологія перемовин та медіація” акредитовано!!!

Щиро дякую найкращому і найріднішому колективу Навчально-Науковий Інститут Комунікацій за потужну роботу, за неймовірні зусилля, за віру в успіх!

Дуже дякуємо адміністрації Західноукраїнський національний університет – ректору, голові вченої ради, проректорам за підтримку і допомогу!

Дякуємо Кафедра психології та соціальної роботи ЗУНУ за включеність в акредитаційний процес і підтримку!

Сердечна вдячність гаранту освітньої програми за докладені зусилля!

Дякуємо ректору Netherlands Business Academy, стейкхолдерам, роботодавцям, усім українським та іноземним партнерам, дякуємо долученим структурним підрозділам ЗУНУ за злагоджену роботу!

Особлива вдячність студентам програми “#Психологія_перемовин_та_медіація” за командний дух та докладені зусилля для спільного результату!

Дякуємо усім, хто тримав небо у цей час!

Рухаємося далі!

З Божою допомогою та з Україною в серці!