Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулося підписання угоди про організацію навчання за міжнародною магістерською програмою двох дипломів між класичним університетом Тернополя та Нідерландською бізнес-академією.
Завдяки співпраці із Нідерландською бізнес-академією та вагомій підтримці ректора Яна ван Звітена навчально-науковий інститут комунікацій Західноукраїнського національного університету активно залучений до розвитку напряму ненасильницького спілкування та стрімко будує нові можливості кооперації із досвідченими вітчизняними та зарубіжними партнерами у сфері медіації.
У партнерстві з Нідерландською бізнес-академією якісно та успішно проведено ІІІ Міжнародну літню школу світових освітніх практик «New Way», учасниками якої були студенти та практики з України, Грузії та Азербайджану, а спікери складали когорту експертів з України, Грузії, Нідерландів, Іспанії, Латвії, США.
На базі Нідерландської бізнес-академії викладачі класичного університету Тернополя та студенти освітньо-професійної програми «Психологія перемовин та медіація» проходили міжнародне стажування, що дає можливість складання іспиту в Міжнародній асоціації медіаторів та введення їх у міжнародний реєстр медіаторів.
Вітаючи присутніх, ректор Андрій Крисоватий сказав: «Дорогі колеги! У нелегкі часи для нашої України ми разом із міжнародною освітянською спільнотою об’єднуємо свої наукові зусилля аби сприяти підготовці висококваліфікованих спеціалістів. Переконаний, що наше партнерство – це спільні ґрантові програми, наукові та освітні заходи, а також відкриття філії Міжнародної асоціації медіаторів у Тернополі, що дасть можливість запровадити у нашому виші підвищення кваліфікації у сфері медіації для всіх охочих».
«Щиро радий, що сьогодні у нас є змога знову зустрітися із вами, поспілкуватися та визначити наші основні напрями співпраці. Ми готові до плідного співробітництва і реалізації спільних наукових проєктів у майбутньому», – зазначив ректор Ян ван Звітен.
Разом ми надамо нового імпульсу популяризації медіації в Україні!
#Західноукраїнський_національний_університет
#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ
#Програма_двох_дипломів
#Психолгогія_перемовин_та_медіація
#Переговори
#Медіація
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/298961452_5525747250825563_2964002553343690881_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/299076128_5525747534158868_2424573422668939252_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/299034472_5525747424158879_6683827120344502078_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/299007695_5525747397492215_8773933103080336624_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/299434948_5525747034158918_4479808365540492739_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/299276830_5525747394158882_8950430977797756159_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/298981602_5525747030825585_8794121470400514855_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/298958636_5525747227492232_1417752824113221553_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/299277710_5525747560825532_9079407379127663830_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/298985859_5525747197492235_636212817186666428_n.jpg)
![](http://nnic.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/299285678_5525747070825581_3428462636347067157_n.jpg)
https://www.wunu.edu.ua/news/22282-spvpracja-z-nderlandskoju-bznes-akademyeju.html