26-27 січня 2022 року в студії перемовин та дипломатичного протоколу класичного університету Тернополя відбувся другий стаціонарний модуль програми міжнародного стажування викладачів «Медіація. Базовий курс».

Практичне відпрацювання навичок офлайн, у тому числі симуляцій процесу медіації, рольових вправ, роботи в групах, ситуативних кейсів, розбору відео-медіацій практиків світового рівня дало свої результати.

Щирі емоції, цікаве спілкування та багато корисностей від пана Jan van Zwieten зробили два дні роботи неймовірно ефективними. Oksana Koval, Olga Tsaryk, Maria Brygadyr, Марія Корман, Victoria Ivaniuk, Liliana Bilohorka, Ihor Lishchynskyy, Mariia Lyzun, Оксана Яремко, Oleksandra Nizdran ❤❤❤❤❤❤❤❤

#Навчально_науковий_інститут_комунікацій_ЗУНУ
#Школа_перемовин_ННІК_ЗУНУ