У контексті нещодавно підписаного меморандуму про співпрацю відбулася робоча зустріч представників Західноукраїнського національного університету з ректором Нідерландської бізнес-академії Яном Ван Звітеном Jan van Zwieten.

Про реалізацію заходів та ініціатив щодо запровадження досвіду у галузі медіації в Україні спілкувалися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк Oksana Desyatnyuk, начальник відділу міжнародних зв’язків Уляна Коруц Ulyana Koruts, в. о. директора навчально-наукового інституту комунікацій Оксана Коваль Oksana Koval, директор Школи міжнародних комунікацій ННІК Ольга Царик Olga Tsaryk, а також викладачі ЗУНУ Ihor Lishchynskyy, Mariia Lyzun, Оксана Яремко, Victoria Ivaniuk, Андрій Гірняк, Вадим Рахлис, Maria Brygadyr, Марія Корман.

Освітяни обговорювали деталі створення нової освітньої програми з медіації в класичному університеті Тернополя, умови фінансової підтримки, планували стажування викладачів програми в Нідерландах, участі у грантових програмах, організації програм студентського обміну.

З очікуванням продуктивної та результативної співпраці відкриваємо нові можливості міжнародної комунікації!